Lidé a hodnoty společnosti Worogo

Worogo je mladá energická společnost, která vznikla s cílem přinášet moderní, nadčasové a ekologicky šetrné produkty do interiérů. Reagujeme tak na aktuální nedostatek, v některých případech až na neexistenci těchto produktů na našem trhu a přicházíme s vlastním řešením. S řešením, které se snaží respektovat přírodu v každém ohledu.

Materiály, které mají svůj původ v přírodě, považujeme za omezené zdroje surovin, o které je nutné pečovat a chránit je. Proto v rámci volby dodavatele surovin, výrobce či způsobu logistiky pohlížíme na mnoho faktorů a hledáme optimální řešení.

Tým za projektem Worogo

Hnacím motorem projektu jsme my tři:

Lukáš

Lukáš

Autor myšlenky a zakladatel projektu Worogo
Lucie

Lucie

Marketingová specialistka a naše ekologická aktivistka

Jozef

Jozef

Hlavní konstruktér
a optimista 🙂

Aby mohl vzniknout jedinečný produkt, je důležité kolem sebe mít jedinečné jedince. A projekt Worogo si dokázal tyto skvělé lidi získat. Jedná se o řemeslníky, kteří s láskou a poctivostí pracují na výrobě jednotlivých komponent produktu. Tito lidé jsou neocenitelnými partnery naší společnosti. Díky jejich mnohaletým zkušenostem a odhodlání nás neustále posouvají na naší cestě, a pomáhají psát náš příběh.

V neposlední řadě patří velké díky i designérce Nuin Peti Arbetové, fotografce Zuzaně Hrivňákové, designerům webu Patrikovi Volkovi a Janovi Homolovi, dobrovolníkům, přátelům, rodině a mnohým dalším.

Tři pilíře na kterých stavíme

A které máme zakotvené přímo v názvu naší společnosti:

WOOD / Dřevo

Šetrnost k životnímu prostředí a ke zdraví člověka. Použití přírodních materiálů a udržitelných technologií v maximální možné míře. Na materiály, které mají svůj původ v přírodě, pohlížíme jako na omezené zdroje surovin, o které je nutné pečovat a chránit je. Při volbě dodavatele surovin, výrobce a způsobu přepravy pohlížíme na mnoho faktorů a hledáme optimální řešení.

ROOT / Původ

Návrat k poctivému řemeslu a tradičním hodnotám. Snažíme se o maximální podporu drobných řemeslníků a podnikatelů, kteří ke své práci přistupují s pečlivostí a láskou. Snažíme se být maximálně lokální a o spolupráci primárně s dodavateli v rámci Česka a Slovenska. Made in Czechoslovakia.

GOOD / Kvalita

Kvalitní práce a dlouhá životnost použitých materiálů a výsledného produktu. V neposlední řadě spokojenost zákazníka a radost nejen z produktu, ale i z hodnot, které reprezentuje a z příběhu, který nese. Rádi bychom, aby zákazník při pohledu na náš produkt měl dobrý pocit i po mnoha letech.

Mise

Přinášet moderní, praktické a ekologicky šetrné produkty do interiérů. Podpora lokálních drobných řemeslníků a podnikatelů. Vytváření komunity s kritickým pohledem na naše produkty. Osvěta v oblasti zařizování interiérů a vzbuzení zájmu spotřebitele o:

  • původ a složení produktu,
  • zdravotní nezávadnost, kvalitu a životnost použitých materiálů,
  • ekologickou stopu produktu.

Vize

Slovo Worogo v povědomí obyvatelů Česka a Slovenska jako:

  • synonymum pro moderní udržitelná řešení, symbióza člověka a přírody,
  • vzor etického a zodpovědného podnikání,
  • společnost, kde všem zaměstnancům dává práce smysl,
  • místo pomoci v oblasti řešení udržitelných a zdravotně nezávadných prostor.

Zůstaňme v kontaktu